שאלות נפוצות

לבדיקה ואבחון במכשיר הגלובל דיאגנוסטיקס אין כל תופעות לוואי כלשהן והתהליך בטוח לחלוטין.

על פי מחקר קליני שנערך בבית החולים האוניברסיטאי בגראץ אוסטריה נבדקו תוצאות הבדיקות במכשיר הגלובל דיאגנוסטיקס למול בדיקות דם, שתן, צואה ורנטגן ונמצאה התאמה בשיעור של כ – 95% בין תוצאות הבדיקות השונות. ניתן כמובן בכל מקרה לאמת תוצאות למול בדיקות רפואיות אחרות.

מכשיר הגלובל דיאגנוסטיקס משמש הן לאבחון והן לתרפיה של שדה האנרגיה של המטופלים.

השימוש בגלובל דיאגנוסטיקס מתאים לכל סוגי ההתמחויות ברפואה הקונבנציונאלית ובמיוחד למרפאות אשר מוגדרות כמרפאות לרפואה משולבת / אינטגרטיבית.

עד כה מעל 1000 רופאים, נטורופטים ומטפלים בכירים בשיטות טיפול קונבנציונאליות ומתחום הרפואה המשלימה משתמשים במכשירים אלו בהצלחה רבה ברחבי אירופה ובישראל.

מכשיר גלובל דיאגנוסטיקס מזהה את האיברים אשר זקוקים לסיוע טיפולי / ריפוי, מבחין באילו מערכות הגוף משקיע את מירב המשאבים כדי לרפא אותן ומזהה גורמים פתולוגים שונים אשר יכולים להצביע על המקורות לסימפטומים ולמחלות שבעטין הגיעו המטופלים לטיפול.
יש לציין שמכשיר הגלובל דיאגנוסטיקס אינו מאבחן מחלות כהגדרתן ברפואה הקונבנציונאלית.

לא קיים סיכון ידוע לטיפול בגלובל דיאגנוסטיקס. כצעדי זהירות, למקרים מיוחדים כגון אנשים בעלי קוצבי לב או נשים בהריון הטיפול אינו מומלץ.

תרפיה באמצעות מכשיר הגלובל דיאגנוסטיקס מכוונת לתקן ולמטב את שדה האנרגיה של איברי הגוף ומערכותיו. על מנת להשיג אפקט ריפוי מיטבי, מומלץ לשלב את התרפיה עם אמצעים נוספים מכל תחום שהוא כחלק מחבילה טיפולית כוללת. כגון: תרופות קונבנציונליות, תוספי תזונה, צמחי מרפא, הומיאופתיה, פרחי באך רפלקסולוגיה, טווינא, דיקור ואחרים.

טווח התדרים האלקטרומגנטים של גלובל דיאגנוסטיקס מגיע עד 400 מגה (מיליון) הרץ בעוד שמכשירים אחרים מגיעים רק עד 40 אלף הרץ בלבד.
עוצמת הזרם של המכשיר הינה כמו של שעון קוורץ, כלומר היא בטוחה לחלוטין בוודאי בהשוואה למכשירי רנטגן ו – MRI.
המכשיר מודד ומנתח אותות אלקטרומגנטים של איברי הגוף השונים בצורה פיזיקאלית, מדעית, שלימה ומהימנה, בעוד שמכשירים אחרים מציגים מידע חלקי, שמתבסס אך ורק על השוואה של התנגדויות חשמליות של חומרים שונים.

לשאלות נוספות