הטכנולוגיה

גלובל דיאגנוסטיק הטכנולוגיה

מהו שדה החיוניות ה – Vitalfeld?


מחקרים מהשנים האחרונות מראים שגוף האדם כולל שדה אנרגטי ביו-פיזי אשר אנו מכנים בשם "שדה החיוניות" (Vitalfeld) אשר ניתן למדידה. "שדה החיוניות" מקיים קשרי גומלין בין גוף האדם לשדה האנרגטי שקיים בטבע. השדה האנרגטי שקיים בטבע כולל את השדה המגנטי של כדור הארץ, השדה האלקטרומגנטי שמגיע אלינו מן השמש ונמצא באטמוספרה והשדה החשמלי שנוצר מהברקים.

למעשה, השדה האנרגטי שקיים בטבע מזין את שדה החיוניות של גוף האדם.

המאפיינים הבולטים של שדות אנרגיה טבעיים אלו הם עוצמות נמוכות מאד (עשיריות וולטים) וטווח תדרים רחב מאד אשר מרטט סביב תדרים מרכזיים. (לדוגמא תדרי שומאן).

אורח החיים המודרני משבש את תהליך ההזנה הטבעי. לכך יש השפעות שליליות על שדה החיוניות (ה –Vitalfeld) של הגוף.

מהי הטכנולוגיה הייחודית של גלובל דיאגנוסטיק ?

תחת הנחת היסוד המרכזית שגוף האדם כאורגניזם חי כולל מערכת תדרים מורכבת ומדויקת, ולכל איבר ותא קיימת פעילות אלקטרומגנטית אופיינית בספקטרום תדרים מסוים, אפשר למדוד את המאפיינים של הפעילות הזו, לנתח אותם, ולקבוע קריטריונים פיזיקאליים למצבים של פעילות תקינה או סטייה מהנורמה.
כלומר, קריטריונים למצבי בריאות או חולי של תאים, איברים ומערכות הגוף השונות.

חברת VITATEC השוויצרית פיתחה שיטה מדעית למדידת השדה האנרגטי, שדה החיוניות, של גוף האדם והמאפיינים שלו.
כמו כן, זיהתה VITATEC את הקריטריונים לקביעת תפקוד נורמאלי של הגוף, מערכותיו ואיבריו ומכאן גם לזהות ולהצביע על מצבים פתולוגים של גוף האדם.

החברה פיתחה גם שיטה לתקן את הליקויים שמתגלים במדידות של השדה האנרגטי של גוף האדם, ועל ידי כך להחזיר אותו למצב הנורמטיבי שלו – כלומר לתמוך ולסייע לגוף להבריא.

שיטת המדידות של "גלובל דיאגנוסטיקס"

מבוססת על טכנולוגיית (MFBIA Multi Frequency Bioelectrical Impedance Analysis) אשר משמשת למדידות שונות של החומרים שמרכיבים את גוף האדם. אחד השימושים הנפוצים בטכנולוגיה זו היא מדידת שומן גוף או נוזלי הגוף.

תוך כדי  פיתוח המכשיר הרפואי "גלובל דיאגנוסטיקס" שיכללה החברת את הטכנולוגיה הנ"ל ופיתחה מכשיר אשר משגר תדרים בעוצמה נמוכה מאד אך בטווח רחב הרבה יותר מהקיים עד כה. פריצת דרך זו אפשרה לה לבצע סימולציה של השפעת שדה האנרגיה של הטבע על גוף האדם, ולאפיין ולנתח את תגובת האדם להשפעות אלו.

מכשיר הגלובל דיאגנוסטיקס, בדומה ל- MRI, שולח אותות בטווח רחב מאד: החל מ – 0.1 הרץ ועד 400 מיליון הרץ (בעוצמת אות חשמלית נמוכה מאוד – עשיריות של וולט – המתח הדרוש להפעלת שעון קוורץ ידני).
הפיתוח של מכשיר ה"גלובל דיאגנוסטיקס" הציב אתגר משמעותי של ניתוח ועיבוד הנתונים הרבים שמתקבלים בתהליך המדידה. צוות המחקר והפיתוח של החברת בראשותד"ר זיגפריד קיונטקה, שכלל רופאים ומדענים רבים, פיתח מודל ייחודי ועצמאי לעיבוד וניתוח הנתונים, אשר מבוסס על המאפיינים החשמליים הספציפיים של 555 האיברים (כלי דם,שרירים, גידים, איברים פנימיים ואחרים), 13 מערכות הגוף וכ – 3500 חומרים ספציפיים. מאפיינים אלו נאספו במהלך תקופה ארוכה של מחקרים ותצפיות. המודל הייחודי הוא שמאפשר לזהות את התגובות התקינות או הבלתי תקינות של גוף האדם ולהצביע על ליקויים בריאותיים וגורמים למחלות או תסמינים הן פנימיים והן חיצוניים לגוף (אלרגיות, רעלים וכו').

המודלים והטכנולוגיות המתקדמות שבהם משתמשים ב"גלובל דיאגנוסטיקס", שמורים ומוגנים בפטנט. מכשיר סווג כמכשיר רפואי באישור משרד הבריאות של האיחוד האירופי (CE), באישור משרד הבריאות ומכון התקנים הישראלי.

• ביצוע אבחון רפואי מקיף ומדוייק בתוך 8 דקות בלבד! 
"גלובל דיאגנוסטיקס" מאפשר אבחון קצר ומדויק ומתן תוצאות מיידיות. המכשיר מאפשר לרופאים ומטפלים חיסכון משמעותי בזמן ומייעל מאוד את העבודה.

• האיבחון והטיפול אינם פולשניים – חיבור שתי אלקטרודות ותו לא!

• איסוף נתונים רב יחד עם רזולוציה מדויקת
בבדיקה נשלחים באמצעות "גלובל דיאגנוסטיקס" למעלה מ-100 מליון סיגנלים וכך נאספים נתונים רבים בבת אחת.
כל תדר משודר לגוף לפחות 1000 פעם ונרשם (הגירוי נמוך מזה של שעון קוורץ).

• סריקה של 555 איברי גוף, 13 מערכות ואובייקטים נוספים
היתרון העצום באבחון רפואי על ידי "גלובל דיאגנוסטיק" הוא בדיקה כוללת ומקיפה של כמות איברים ואובייקטים בבת אחת. באופן זה ניתן לאתר בעיות ותחלואים גם באיברים שעדיין אינם סימפטומטיים, ולבצע מניעה והתערבות מוקדמת החשובה במיוחד במחלות "שקטות" כמו הסתיידות עורקים בלב, סרטן, דלקות פרקים, יתר לחץ דם, סוכרת, טרשת עורקים, אירוע מוחי, אלצהיימר, כשל כלייתי. כמו כן, במחלות אקוטיות מלוות בסימפטומים.

• בדיקה מהירה ומדויקת של רעלנים ואלרגיות
אנשים רבים סובלים מאלרגיה המטרידה אותם בחיי היומיום. למצוא את האלרגן הספציפי בד"כ זה תהליך מורכב ומתמשך. אבחון ב"גלובל דיאגנוסטיק" מאפשר תוך מספר דקות בדיקה של יותר מ 4000 אלרגניים וחומרים בבת אחת ולקבל תוצאה מיידית ומדויקת מהו הגורם לאלרגיה.

• טיפול ממוקד ומדוייק באיברים ובמערכות הגןף שאותרו כזקוקים לטיפול. 
לאחר האבחון מבוצע תהליך טיפול שמיועד לתקן את הליקויים באיברים ובמערכות הגוף שנמצאו כזקוקים לסיוע טיפולי.

• נטרול השפעות של פתוגנים וחומרים אלרגנים 
בתהליך הבדיקה מאותרים חומרים אלרגנים שיש להימנע מהם ופתוגנים שמפריעים לתפקוד תקין של הגוף. גורמים אלו מטופלים על מנת לסלק ולנטרל את השפעתם השלילית על הגוף.

• בקרה ומעקב רציפים אחר הטיפול ותוצאותיו
בכל מפגש טיפולי מבוצעת בדיקה חדשה והשוואתית לקודמות אשר מאפשרת צפייה מיידית בתוצאות הטיפול וכיצד הוא מתקדם. כך מושגת בקרה צמודה על הטיפול והישגיו. בהתאם ניתן לעדכן את הטיפול ולהתמקד באיברים שדורשים את מירב הסיוע הטיפולי.

• רפואה מונעת 
אבחון מחלות בראשית התפתחותן. טיפול למניעת ההתפתחות של מחלות.

גלובל דיאגנוסטיק